KOBŘÍ JED ÚČINKUJE NA MEDVĚDA ZVOLNA

– PRAHA, 15. 03. 2015 (can) – Pořádnou porci odvahy předvedl sudí Grech. Odpískat nájezd před úplynutím první minuty zápasu, to se často nevidí. Slanina (Kobra) ovšem nečekanou šanci neproměnil. Stará časomíra odpočítala 2:17 a domácí odskočili na 2:0. Rychlé vedení měli na svědomí Jakeš a Novák. Tribuna hostů dává na vědomí svojí nespokojenost. Rozhodčí dostali nová jména. Na konci třetiny trefil síť děčínské branky Malý. Fanoušci ztrácí chuť bít do bubnů. Útěchu hledají o přestavce v místním točeném pivu. Teče branické, takže je o korunu levnější než párek v gumovém rohlíku, jak jej zhodnotil jeden z konzumentů. Náladu medvědům maličko zvednul Kaltenböck, jenž v polovině zápasu korigoval na spravedlivých 3:1. Třetí zápas čtvrtfinále zvrátil misky vah na stranu Kobry.

Děčínu v utkání propadala obrana, Lukáš Lavinger se dostal ke kotouči často. Někdy i před něj.

S přehledem nejlepší místo ke sledování zápasu na Kobře je v kiosku. V teple a hned u pípy.

Stadion Kobry Praha. V pozadí tribuny. Na pravé straně za okny kiosek. V centru dění s pukem na holi Jaroslav Hašek, opora Děčína.

Domácí mužstvo bylo celý zápas o krok před Děčínem.

Divákova cesta na hokej. Obejít halu, přeskočit kaluž, projít kolem popelnice a vstoupit do vrat se 40 korunami v ruce. Vítejte na 2. lize.

VÝSLEDEK: 3. ZÁPAS

HC KOBRA PRAHA – HC DĚČÍN

3:1

(3:0, 0:1, 0:0)

 

Branky a nahrávky: 2. Jakeš, 3. Novák (Půlpán), 19. Malý (Evan, Půlpán) – 27. Kaltenböck (Oliverius)

HC Kobra Praha: Bílek (Krch) – Evan, Šteiner, Švaříček, Ton (A), Verbík – Pohl, Slanina, Čurda, Strnad, Borovanský, Jakeš (C), Novák, Kocman, Paris, Půlpán, Malý, Kalla

trenér: Šeba

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Filipovský, Molnár (A), Kaltenböck, Hříbal, Havlíček, Klement, Kvaček, Chamrád– Hašek (A), Volráb, Vacek, Faigl, Oliverius (C), Kuchynka, Drnec, Chládek, Fojt

trenér: Chládek

Rozhodčí: Grech – Fiala, Havelec

Diváci: 247

_________________________________________________________________________________________

V nehokejové pozici Jakub Evan po střetu u hrazení.

Vrátný stadionu pozná cizince už ve dvěřích. Ke kabinám hráčů pustí jen povolané osoby. V době zápasu je vždy o něco přísnější.

Malé Kobry se o dění na ledě nestaraly. Kluci hráli vlastní zápas.

Drnec (Děčín) v souboji se Šteinerem.

Střídačka hostí.

Dva ze tříčlenné pořadatelské služby o přestávkách přísně hlídjí kiosek. V jedné frontě na pivo stojí hosté i domácí.

Divák je na Kobře pánem.