HLAVNÍ ROZHODČÍ VYLOUČIL VE DRUHÉ PŮLI POMEZNÍHO!

– BULOVKA, 01. 10. 2011 (syn) – Poctivý a výživný fotbal byl k vidění na hřišti v jedné z největších děr světa. Téměř nejseverněji hraný okresní fotbal v Čechách, je pořád tím starým dobrým Okresním přeborem. Vedoucí mančaft z Osečné hostoval na Bulovce. Za téměř letního počasí se diváci začali scházet jak švábi na hostinu už více než hodinu před výkopem.

Gólmany neboli lapače je nutné pořádně rozchytat. Tady je lapač ještě děravý.

Rozhodčí přijel jen hlavní a takto to vypadá, když dáte praporek do ruky někomu z hostujícího mužstva a řeknete mu, že bude mávat na lajně. Radost jak malý Jarda z toho má pan Landsmann. Na druhou stranu musel zase někdo od domácích. A právě tam došlo k málo vídanému extempore. Samozvaný lajnový sudí místo mávání pořvával na hlavního sprostá slova, častoval hráče vulgárními výrazy suplujícími dámské a pánské přirození, během pěti minut vyjmenoval celou zoologickou zahradu a i zvířátka z blízkého JZD. Z jeho dechu byl cítit alkohol. A tak se pan rozhodčí odhodlal ke kousku, který se na našich stadionech odehraje maximálně jednou za deset let. Lajnového rozhodčího vyloučil do konce utkání!

Veselá atmosféra panovala v první půli mezi domácími příznivci. Do šaten se šlo po dvou slepených gólech za stavu 2:1.

V rukavičkách se rozhodně nehraje. Soudce od začátku pouštěl drsnou hru a nakonec se mu utkání téměř vymklo z rukou, tedy z pod píšťalky.

Hráči míří do kabin. Kontakt s diváky je tělo na tělo.

Hostující gólman sebou sice sekl o zem jak pověstný vozembouch, ale nebylo mu to nic platné. Na míč nedosáhl a Bulovka srovnává na 1:1.

Dnešní zápas byl exponovaný i z jiného pohledu. Pak má člověk útočit na bránu.

Divácká návštěva zřejmě až z daleké Brazílie.

Tři hráči v bílém před brankářem Osečné. Takhle jej vykoupala jeho obrana, když mizerně zkoušela ofsajd systém. Tento systém zjevně převzali z roku těsně po skončení třicetileté války …

Okénko bufetu je malé a je u něj neustále přetlak.

Noha hráče Osečné po brutálním řeznickém zákroku domácího obránce. Podle soudce simulování a vše bohorovně přehlédl bez karty! Na tohle už musíte mít žaludek nebo musíte být podplacen a nebo musíte zapomenout karty doma.

Na tabuli svítí 2:2 a tato divačka tak zřejmě přišla o čtyři góly, protože teprve přijíždí k bulovskému svatostánku.

Zde je pan rozhodčí v akci. Domácí hráč si hraje na vyznavače nějakého afrického náboženství, hosté se diví a pan sudí mu to žere i s navijákem.

V nabídce bufetu jsou Horalky, točené pivo a grog tea.

Bílý balet a v pozadí na sušáku vyprané dresy v letním vánku.

Na okresní přebor luxusní šatna i s topením.

Po zápase se po hřišti prohánějí bulovští čokli. Všude je pak plno bobků, které podporují růst hustého zeleného pažitu. Jen se v tom špatně provádějí skluzy …

Výsledek:

Bulovka – Osečná    2:2 (2:1)

Branky:

25. Zbořil, 26. Smolný – 6., 53.  Pokorný Vo.

Diváci: 47